296XD103B1N stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 296XD103B1N CTS
PTHPOTENTIOMETER;250V;10Kohm;RoHS;
4620 in stock
More 296XD103B1N CTS
850 in stock
More 296XD103B1N CTS
POT 10K OHM 1/8W CARB HORIZ
7923 in stock