1206N331K250CT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 1206N331K250CT KAMA
0.0000,1206 MLCC NPO 330 pF+/- 10% 25 V T&R GP
2000 in stock
More 1206N331K250CT WALSIN
5000 in stock