1206N331K251CT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 1206N331K251CT KAMA
0.0000,1206 MLCC NPO 330 pF+/- 10% 250 V T&R GP
2000 in stock
More 1206N331K251CT WALSIN
WALSIN - 1206N331K251CT
100000 in stock
More 1206N331K251CT WALSIN
5000 in stock