060R0050U stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 060R0050U LITT
500 in stock
More 060R0050U
DIP
3364 in stock
More 060R0050U LTF
FUSE RESET 060R0050U D/C05
53 in stock
More 060R0050U LTF
3000 in stock
More 060R0050U LITTELFUSE
3000 in stock
More 060R0050U
500 in stock
More 060R0050U LITTELFUSE
LITTELFUSE RESETTABLE PTC'S 2 WIRE ROUND 60V .5A 4.3S PTC RE
687 in stock
More 060R0050U
RESET,72V MAX,40A IMAX,0.50A IHOLD,0.5A ITRIP,RADIAL,BULK,RX
50 in stock