060R0160U stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 060R0160U
Resettable PTCs 60V 1.6A 11.4s
50 in stock
More 060R0160U LITTLE FUSE
440 in stock
More 060R0160U LITTLE FUSE
879 in stock
More 060R0160U LITTELFUSE
LITTELFUSE RESETTABLE PTC'S 2 WIRE ROUND 60V 1.6A 11.4S PTC
108 in stock
More 060R0160U
RESET,72V MAX,40A IMAX,1.6A IHOLD,3.2A ITRIP,RADIAL,BULK,RXE
50 in stock
More 060R0160U LF
900 in stock