06035C222KAT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 06035C222KAT AVX
STOCK
3956 in stock
More 06035C222KAT
1850 in stock
More 06035C222KAT AVX CORPORATION
RoHS, Solid - CONFIRMED Excess
9599 in stock
More 06035C222KAT AVX
50 in stock
More 06035C222KAT AVX
1681 in stock
More 06035C222KAT AVXORATION
17969 in stock
3010 in stock
More 06035C222KAT AVX
CAP, CER, 2200PF, 10%, 50V, X7
3960 in stock
More 06035C222KAT AVX
50 in stock
More 06035C222KAT AVX/KYOCERA
CAP,2200PF,10%,50V,X7R,
8972 in stock
Similar Parts of 06035C222KAT
06035C222KAT00J
3 suppliers
657 in stock
06035C222KAT2A
149 suppliers
06035C222KAT4A
6 suppliers
107982 in stock
06035C222KAT7A
5 suppliers
06035C222KATA
6 suppliers
95925 in stock