06035C222MAT2A Capacitor, ROHS stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 06035C222MAT2A AVX CORP
2092 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 06035C222MAT2A AVX
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX CORPORATION
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX CORP
1140 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
3 - 5 days
8000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
89818 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
Capacitor, ROHS
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
102500 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
MLCC 2.2nF X7R 50V 20% 0603
384000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX/KYOCERA
21000 in stock