STB40NF10L N-CHANNEL 100V - 0.028ohm - 40A D2PAK LOW GATE CHARGE STripF stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More STB40NF10L ST
TO-263
5000 in stock
More STB40NF10L STM
338837 in stock
More STB40NF10L
12900 in stock
More STB40NF10L
TO-263
9005 in stock
More STB40NF10L S T
50 in stock
More STB40NF10L ST
30000 in stock
More STB40NF10L
378 in stock
More STB40NF10L ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB40NF10L ST
D2PAK
5575 in stock