STB40NS15 N-CHANNEL 150V - 0.042ohm - 40A D2PAK MESH OVERLAY¢â MOSFET stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More STB40NS15 ST
TO-263
5380 in stock
More STB40NS15 STM
338831 in stock
More STB40NS15
9800 in stock
More STB40NS15 S T
TO-263
50 in stock
More STB40NS15 ST
30000 in stock
More STB40NS15
170 in stock
More STB40NS15 ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB40NS15 ST
D2PAK
5576 in stock
More STB40NS15 ST
SOT-263
5000PCS in stock
Similar Parts of STB40NS15
STB40NS15T4
21 suppliers
596885 in stock