ST180S12P0VPBF stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More ST180S12P0VPBF VISHAY
156 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
324 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock