ST180S12P1VPBF stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More ST180S12P1VPBF VISHAY
60 in stock
More ST180S12P1VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock