RC1005J130CS stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More RC1005J130CS SAMSUNG
RES THICK FILM SMD 0402 5% 13 OHM
40000 in stock