RC1005J131CS stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More RC1005J131CS SAMSUNG
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC1005J131CS SMP
100000 in stock
More RC1005J131CS SAMSUNG
Res Thick Film 0402 130 Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD
50 in stock
More RC1005J131CS SAMSUNG
2303 in stock
More RC1005J131CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Thick Film Chip Resistor 0402/1005 +-5% 130 Ohms 7" T & R St
140000 in stock
More RC1005J131CS
1000 in stock