PRHMB150A6A IGBT MODULE Chopper 150A 600V stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More PRHMB150A6A NIEC
60 in stock
More PRHMB150A6A NIEC
150A/600V/IGBT+DIODE/2U
64 in stock
More PRHMB150A6A NIEC
92 in stock
More PRHMB150A6A
150 in stock
More PRHMB150A6A IP
MODULE DC
20 in stock
More PRHMB150A6A NIEC
50 in stock
More PRHMB150A6A
Stocks
100 in stock
More PRHMB150A6A
MODULE DC,IP
20 in stock
More PRHMB150A6A NIEC
40 in stock