PRHMB200B12A IGBT MODULE Chopper 200A 1200V stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More PRHMB200B12A
211 in stock
More PRHMB200B12A NIEC
200 in stock
More PRHMB200B12A NIEC
60 in stock
More PRHMB200B12A NIEC
200A/1200V/IGBT+DIODE/2U
64 in stock
More PRHMB200B12A NIEC
92 in stock
More PRHMB200B12A
MODULE DC
500 in stock
More PRHMB200B12A NIEC
50 in stock
More PRHMB200B12A
NIEC
15800 in stock