PRHMB100A6A IGBT MODULE Chopper 100A 600V stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More PRHMB100A6A NIEC
60 in stock
More PRHMB100A6A NIEC
100A/600V/IGBT+DIODE/2U
64 in stock
More PRHMB100A6A NIEC
92 in stock
More PRHMB100A6A
190 in stock
More PRHMB100A6A IP
MODULE DC
20 in stock
More PRHMB100A6A
Stocks
100 in stock
More PRHMB100A6A
MODULE DC,IP
20 in stock
More PRHMB100A6A NIEC
30 in stock