PHMB600B12 IGBT MODULE Single 600A 1200V stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More PHMB600B12
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
60 in stock
More PHMB600B12 NIEC
600A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB600B12 NIEC
92 in stock
More PHMB600B12 NIEC
50 in stock
More PHMB600B12 NIEC
MODULE
20 in stock
More PHMB600B12
MODULE DC
53 in stock
More PHMB600B12
NIEC
10000 in stock
More PHMB600B12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB600B12
PHMB600B12/IGBT
2 suppliers
65657 in stock