PHMB800A6 IGBT MODULE Single 800A 600V stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More PHMB800A6 NIEC
OEM EXCESS
284 in stock
More PHMB800A6
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
60 in stock