PHMB200B12 IGBT MODULE Single 200A 1200V stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More PHMB200B12 NIEC
OEM EXCESS
283 in stock
More PHMB200B12 NIEC
60 in stock
More PHMB200B12 NIEC
200A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB200B12 NIEC
92 in stock
More PHMB200B12 IR
MODULE DC
84 in stock
More PHMB200B12 NIEC
50 in stock
More PHMB200B12
Stocks
100 in stock
More PHMB200B12
MODULE DC,IR
84 in stock