PHMB300B12 IGBT MODULE Single 300A 1200V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More PHMB300B12
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
60 in stock
More PHMB300B12 NIEC
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
300A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB300B12 NIEC
92 in stock
More PHMB300B12 IR
MODULE DC
53 in stock
More PHMB300B12
NIEC
100 in stock
More PHMB300B12
MODULE DC,IR
53 in stock