IXFX44N80P stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More IXFX44N80P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX44N80P IXYS
Fac-new OEM excess
30 in stock
More IXFX44N80P IXYS
300 in stock
More IXFX44N80P IXYS
IXFX44N80P PLUS247 POLAR MOSFET 44A 800V
30 in stock
More IXFX44N80P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX44N80P IN STOCK
IN STOCK
170 in stock