IXFX50N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More IXFX50N50 IXYS
500 in stock
More IXFX50N50
1000 in stock
More IXFX50N50
IXYS
10000 in stock
More IXFX50N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX50N50 EEI
IXFX50N50
25 in stock
More IXFX50N50
721 in stock