IXFT52N30Q stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IXFT52N30Q IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFT52N30Q
IXYS
10000 in stock
More IXFT52N30Q I X Y S
50 in stock
More IXFT52N30Q
819 in stock
More IXFT52N30Q IXYS
TO
800 in stock
More IXFT52N30Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT52N30Q IXYS
52 A, 300 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-268
8000 in stock