IXFT24N50 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IXFT24N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT24N50
721 in stock
More IXFT24N50 IXYS
TO
800 in stock
More IXFT24N50 IXYS
TO-268
53 in stock
Similar Parts of IXFT24N50
IXFT24N50Q
6 suppliers
13699 in stock