IXFT24N50Q HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More IXFT24N50Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT24N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFT24N50Q
893 in stock
More IXFT24N50Q IXYS
TO
800 in stock
More IXFT24N50Q IXYS
TO-268
53 in stock