80PD9JTAMM stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型号
More 80PF40
IR
31100 in stock
More 80PF40 VISHAY
800V 80A Std. Recovery Diode DO-5
100 in stock
Similar Parts of 80PD9JTAMM
80PF120
4 suppliers
52818 in stock
80PF40
4 suppliers
31634 in stock
80PF80
6 suppliers
47318 in stock