80PFR120 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More 80PFR120
IR
52400 in stock
More 80PFR120 VISHAY
1200V 80A Std. Recovery Diode DO-5
100 in stock
More 80PFR120 VIS
40 in stock
More 80PFR120 IR
DIODES, POWER PACKAGE/CASE:DO-203AB (DO-5); FORWARD CURRENT:
387 in stock
Similar Parts of 80PFR120
80PFR120W
2 suppliers
65400 in stock