XC3064PC84 XC3064PC84 GATES ARRAY PLCC84 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Номер
More XC3064PC84 XILINX
140 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC3064PC84 29 XILINX
29 in stock
More XC3064PC84 XILINX
562 in stock
More XC3064PC84 XILTNX
0.01,PLCC
672 in stock
More XC3064PC84
PLCC
50 in stock
More XC3064PC84 XILINX
PLCC
100 in stock
More XC3064PC84 XILINX
84 in stock
More XC3064PC84
444 in stock
More XC3064PC84 XILINX
1598 in stock
Similar Parts of XC3064PC84
XC3064PC8410
2 suppliers
853 in stock
XC3064PC84-100C
16 suppliers
6105 in stock
XC3064PC84-100I
9 suppliers
3462 in stock
XC3064PC84-50C
11 suppliers
5920 in stock
XC3064PC84-6
4 suppliers
4440 in stock
XC3064PC84-7
3 suppliers
396 in stock
XC3064PC8470
3 suppliers
2949 in stock
XC3064PC84-70C
17 suppliers
5511 in stock
XC3064PC84BKI
7 suppliers
469 in stock
XC3064PC84BKJ
6 suppliers
2130 in stock