XC2S1005C stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More XC2S1005C XILINX
515 in stock
More XC2S1005C XILINX
598 in stock
More XC2S100-5C
60 in stock
More XC2S100-5C
TQFP
100 in stock
Similar Parts of XC2S1005C
XC2S1005CES
2 suppliers
527 in stock
XC2S1005CFG256AFP0037
2 suppliers
523 in stock
XC2S100-5CFG256CES
6 suppliers
2900 in stock
XC2S100-5CPQ208AFP
3 suppliers
780 in stock