VCS440LS10-R CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More VCS440LS10-R VISHAY
1730 in stock
More VCS440LS10-R VISHAY
CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM
1000 in stock