VC121030G620DP stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Номер
More VC121030G620DP AVX
30 VDC .9J 67 V-CLMP
1000 in stock
More VC121030G620DP AVX CORPORATION
Original,1210 (3225 Metric)
56912 in stock
More VC121030G620DP AVX/KYOCERA
AVX 0603 SMD TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS 30V .9J 62V TVS -
111 in stock