V282BB60 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Номер
More V282BB60 LITTELFUSE INC
Original,Chassis Mount
57696 in stock
More V282BB60
57 in stock
More V282BB60 LTL
58 in stock
More V282BB60 LITTELFUSE
VARISTOR CLAMPING VOLTAGE MAX.:7400V; PEAK SURGE CURRENT:200
60 in stock