T212B396J010CS stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Номер
More T212B396J010CS KEMET
39UF 10V 5%
51 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More T212B396J010CS KEMET ELECTR
56 in stock