STP12NM50 Tranzystor NMOSFET 500V 12A 160W stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Номер
More STP12NM50 STM
15000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STP12NM50 ST MICROELECTRONICS
841 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STP12NM50 ST
TO-220
10380 in stock
More STP12NM50 STM
FAC-NEW IDAVN1506
28260 in stock
More STP12NM50 ST
219 in stock
More STP12NM50
18000 in stock
More STP12NM50 STM
52 in stock
More STP12NM50 STM
4870 in stock
More STP12NM50 RHSTMICRO
RHSTMICRO - STP12NM50
4743 in stock
More STP12NM50 STM
4974 in stock
Similar Parts of STP12NM50
STP12NM50FD
33 suppliers
STP12NM50FDFP
21 suppliers
STP12NM50FP
111 suppliers
STP12NM50N
34 suppliers
STP12NM50ZFP
4 suppliers
24555 in stock