STB50NE10L N - CHANNEL 100V - 0.020ohm - 50A - D2PAK STripFET POWER MO stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Номер
More STB50NE10L STM
IN STOCK! vpe: 50/tube/dpak
70 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STB50NE10L ST
TUBE
40 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More STB50NE10L ST
TO-263
3380 in stock
More STB50NE10L STM
375 in stock
More STB50NE10L ST MICRO
BOX 1125
57 in stock
More STB50NE10L STM
338843 in stock
More STB50NE10L
50000 in stock
More STB50NE10L ST
Tube
60 in stock
More STB50NE10L
ST
More STB50NE10L S T
TO-262/263
50 in stock
Similar Parts of STB50NE10L
STB50NE10LT4
9 suppliers
406333 in stock