STB40NF10L N-CHANNEL 100V - 0.028ohm - 40A D2PAK LOW GATE CHARGE STripF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Номер
More STB40NF10L ST
TO-263
5000 in stock
More STB40NF10L STM
338837 in stock
More STB40NF10L
12900 in stock
More STB40NF10L
TO-263
9005 in stock
More STB40NF10L S T
50 in stock
More STB40NF10L ST
30000 in stock
More STB40NF10L
378 in stock
More STB40NF10L ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB40NF10L ST
D2PAK
5575 in stock