STB12NM50 N-CHANNEL 500V - 0.3W - 12A TO-220/TO-220FP/I PAK MDmesh]Pow stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Номер
More STB12NM50 ST
TO-263
5000 in stock
More STB12NM50 ST MIC
IN STOCK
60 in stock
More STB12NM50 STM
50 in stock
More STB12NM50 SGS
**D-PAK SMT 50PCS/TUBE
250 in stock
More STB12NM50 STM
FET-S-STB12NM50
46 in stock
More STB12NM50 STM
338831 in stock
More STB12NM50
50000 in stock
More STB12NM50 ST
our stock ! New parts
1023 in stock
More STB12NM50 S T
TO-263
50 in stock
More STB12NM50 ST
CA3
14 in stock
Similar Parts of STB12NM50
STB12NM50-01
5 suppliers
120349 in stock
STB12NM50-1
10 suppliers
433083 in stock
STB12NM50FD
20 suppliers
639904 in stock
STB12NM50FD-01
5 suppliers
160555 in stock
STB12NM50FD-1
6 suppliers
51334 in stock
STB12NM50FDT4
13 suppliers
265540 in stock
STB12NM50N
21 suppliers
514456 in stock
STB12NM50ND
6 suppliers
163852 in stock
STB12NM50T4
63 suppliers
STB12NM60
2 suppliers
150000 in stock