ST330S12P0 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Номер
More ST330S12P0
OEM EXCESS
261 in stock
More ST330S12P0 IR
50 in stock
More ST330S12P0
200 in stock
More ST330S12P0
IR
30700 in stock
More ST330S12P0 VISHAY
in stock
5000 in stock
More ST330S12P0 VISHAY
1200V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S12P0 VISHAY
Stocks
33000 in stock
More ST330S12P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58228 in stock
More ST330S12P0 IR
module
690 in stock
Similar Parts of ST330S12P0
ST330S12P0L
2 suppliers
564 in stock