ST180C12C0L stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More ST180C12C0L IR
OEM EXCESS
308 in stock
More ST180C12C0L
300 in stock
More ST180C12C0L
IR
16100 in stock
More ST180C12C0L VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock