SL2260003 Inside Kinked Leads Use -A after Ametherm¡¯s part # Outside stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More SL2260003 AMETHERM
new and original
33007 in stock
More SL22 60003 AMETHERM
NTC THERMISTOR RESISTANCE:60OHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 25
193 in stock