SL0310001 3111 N. Deer Run Road #4 Carson City, NV 89701 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Номер
More SL0310001 AMETHERM
new and original
32971 in stock
More SL03 10001 AMETHERM
NTC THERMISTOR RESISTANCE:10OHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 20
150 in stock