RFP12N10L 12A, 100V, 0.200 Ohm, Logic Level, N-Channel Power MOSFET stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Номер
More RFP12N10L FSC
Stock Europe - ROHS:NO
6400 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More RFP12N10L FSC
50 PC TUBE
81 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More RFP12N10L FAI
6700 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-242-7010
More RFP12N10L FSC
OEM AVI 1404JER
650 in stock
More RFP12N10L HARRIS
39 in stock
More RFP12N10L HAR
TO-220
5380 in stock
More RFP12N10L NJS
T
60 in stock
More RFP12N10L INTRSL
STOCK
23 in stock
More RFP12N10L FAIRCHILD
REAL OEMXS!!!!
393 in stock
More RFP12N10L HARRIS
40 in stock
Similar Parts of RFP12N10L
RFP12N10LE
3 suppliers
7480 in stock
RFP12N10LIPS
3 suppliers
195 in stock