RFD16N05SM 16A, 50V, 0.047 Ohm, N-Channel Power MOSFETs stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Номер
More RFD16N05SM HAR
Stock Europe - ROHS:NO
795 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More RFD16N05SM
1000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More RFD16N05SM ISL
T
200 in stock
More RFD16N05SM FAIRCHILD
TO-252
5000 in stock
More RFD16N05SM FSC
60 in stock
More RFD16N05SM FAIRCHILD
325 in stock
More RFD16N05SM INFINEON
338870 in stock
More RFD16N05+SM
12000 in stock
More RFD16N05SM FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Y,1 Days after PO confirms
20 in stock
Similar Parts of RFD16N05SM
RFD16N05SM9A
33 suppliers
RFD16N05SM-NL
3 suppliers
16899 in stock