RC3216J1R5CS stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More RC3216J1R5CS SAMSUNG
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC3216J1R5CS SAM
5K REEL
10000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More RC3216J1R5CS
7150 in stock
More RC3216J1R5CS SAMSUNG
22800 in stock
More RC3216J1R5CS SAM
OEM 2-5 DAYS
100003 in stock
More RC3216J1R5CS SAMC
48500 in stock
More RC3216J1R5CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip-R, 1.5 Ohm, 5%, 1206(3216), RoHS, 7''''Reel, 1/4W, Thic
45000 in stock
More RC3216J1R5CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS GMBH
22000 in stock