RC3216F2150CS stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Номер
More RC3216F2150CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip-R, 215 Ohm, 1%, 1206(3216), RoHS, 7''''Reel, 1/4W, Thic
30000 in stock
More RC3216F2150CS
215R 1% 1206
10000 in stock