RC3216F1151CS stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Номер
More RC3216F1151-CS SAMSUNG
14789 in stock
More RC3216F1151CS SEM
Chip-R, 1.15 K Ohm, 1%, 1206(3216), 7''''Reel, 1/4W, Thick F
40000 in stock