RC1608J6R8CS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More RC1608J6R8CS SAMSUNG
Stock Europe - ROHS:YES
45000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More RC1608J6R8CS SAMSUNG
28000 in stock
More RC1608J6R8CS
Samsung Passive
500000 in stock
More RC1608J6R8CS SAM
OEM XS IL
2825 in stock
More RC1608J6R8CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
35000 in stock
More RC1608J6R8CS SAMSUNG
STOCKS
3645 in stock
More RC1608J6R8CS SAM
35000 in stock
Thick Film Chip Resistor 0603/1608 +-5% 6.8 Ohms 7" T & R St
160000 in stock
More RC1608J6R8CS
40250 in stock
More RC1608J6R8CS SAMSUNG
2825 in stock
More RC1608J6R8CS
1000 in stock