RC1005J113CS stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More RC1005J113CS SAMSUNG
50000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC1005J113CS SAMSUNG
100000 in stock
More RC1005J113CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Thick Film Chip Resistor 0402/1005 +-5% 11 K Ohms 7" T & R S
180000 in stock