PI74AVC16245A 2.5V 16-Bit Bidirectional Transceiver with 3-State Outputs stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Номер
More PI74AVC+16245A PERICOM
Original,48-TSSOP
56571 in stock
More PI74AVC16245A PERICOM
TSOP
16 in stock
More PI74AVC16245A
64 in stock
More PI74AVC+16245A PERICOM
IC TXRX BIDIR 16BIT 3ST 48-TSSOP
67 in stock
More PI74AVC16245A PERICOM
STOCK
54 in stock
Similar Parts of PI74AVC16245A
PI74AVC16245AE
2 suppliers
1306 in stock