PHMB400A6 IGBT MODULE Single 400A 600V stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More PHMB400A6 NIEC
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
400A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400A6 NIEC
92 in stock
More PHMB400A6 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB400A6
50 in stock
More PHMB400A6
Stocks
100 in stock
More PHMB400A6
MODULE DC,IR
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
100 in stock